TRYCHOLOG

Home / O mnie

trychoderm

to miejsce, które powstało z pasji i serca, aby zrozumieć przyczynę i móc pomagać.

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku Kosmetologia na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie oraz członkiem Polskiego Towarzystawa Trychologicznego. Na bieżąco zgłębiam swoją wiedzę w zakresie prowadzenia terapii skóry głowy oraz włosów w najczęściej pojawiających się schorzeniach. Posiadam specjalistyczną wiedzę w zakresie diagnostyki skóry głowy, przeprowadzania wywiadu oraz doboru produktów i zabiegów do danej jednostki chorobowej. Największą uwagę przykładam jednak do oceny możliwej przyczyny problemu, jednocześnie wprowadzając odpowiednie zabiegi, aby działać już od pierwszej wizyty w moim gabinecie.

Moja przygoda z trychologią zaczęła się około 5 lat temu, wraz z początkiem pracy w sklepie zielarsko-medycznym. Od tego czasu przeprowadzałam pierwsze konsultacje w zakresie pięlegnacji skóry głowy oraz włosów, które od zawsze były obiektem mojego zainteresowania i pożądania.

Na przestrzeni tych lat zauważyłam ogromny wzrost problemów dotyczących skóry głowy i włosów, problemy te mogłabym z powodzeniem nazwać kolejną chorobą cywilizacyjną naszych czasów.

Zrozumiałam wtedy, że zza lady i podczas 5 minutowej rozmowy nie będę w stanie pomóc moim klientom, dlatego postanowiłam zgłębić swoją wiedzę w tym zakresie oraz otworzyć gabinet, który będzie odpowiedzią na te problemy.

Chęć ta wzrosła z chwilą, kiedy to u siebie zauważyłam ogromną utratę włosów, a żaden specjalista, z którym się konsultowałam nie był w stanie mi pomóc. Dziś, z perspektywy czasu już wiem, że nie było to wtedy możliwe, bez obejrzenia skóry głowy czy wnikliwego wywiadu, a każda kolejna stawiana diagnoza była błędna. Klasyczne leki do użytku zewnętrznego nie przyniosły rezultatu, a jedynie negatywne skutki uboczne.

Wiedziałam również, że przecież musi istnieć jakaś przyczyna tego stanu, a ja muszę ją poznać, aby móc działać w określonym kierunku, a nie na oślep, aby nie tracić więcej czasu oraz oczywiście włosów...

Dopiero podczas szkoleń z zakresu trychologii dotarło do mnie to czego uczyłam się przez wiele lat na studiach oraz zrozumiałam te mechanizmy na własnym przykładzie. Dlatego jak nikt inny rozumiem problemy moich klientów, to co przeżywają , jakie mają obawy i oczekiwania. Wiem też jak bardzo ważna jest cierpliwość oraz dobre nastawienie do terapii i wsparcie najbliższych.

O tym wszystkim będziemy rozmawiać w moim gabinecie od pierwszego spotkania.

Co nas wyróżnia?

Problemy skóry głowy i włosów to tylko objaw, przyczyna najczęściej leży gdzie indziej, dlatego w naszej pracy bazujemy na 4 głównych filarach, wszystko po to, aby działać skutecznie.

I
Holistyczne podejście
II
Profesjonalna kadra
III
Szeroki zakres zabiegów
IV
Empatia

EFEKTY ZABIEGÓW I KURACJI

Zobacz, jak wygląda efekt naszych zabiegów.

przed

Skóra głowy przed oczyszczaniem.

efekt po

Skóra głowy po 1 zabiegu trychologicznym.

przed

Skóra głowy przed oczyszczaniem.

efekt po

Skóra głowy po 1 zabiegu trychologicznym.